Finansal Astroloji

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve öteki gök kubbe cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyen bir gök kubbe bilim dalıdır. Bu bilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanların yaşamlarına veçhe veren bir mabeyinç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çhileışmalarında, çeşitli gök kubbe cisimlerinin insanların kişilik özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar çoklukla Burç Yorumları adı altında konstrüksiyonlır.

  • Astrologlar, mevlit tarihleri, mevlit saatleri ve mevlit yerleri gibi ferdî bilgileri kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında tamam adımları atmaları muhtevain tavsiyelerde bulunur ve gaye gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri arasında, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini söz gelişi fail ayin burçları ve mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak mevki hileır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Mevlit hariktalrında farklı alanları söz gelişi fail evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann sene içre ne burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan bölüt şeklinde bir gök kubbe haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne kadar insanların hayatlarına veçhe veren bir disiplindir. Bugün de insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine kebir bağ göstermektedirler. Bununla müşterek astrolojinin uygulanması ve yararlanmaı dair muayyen görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri namına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, çoklukla mevlit haritası yorumlamak, kişilik analizi yaratmak, aşk ve alışveriş astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, esenlik astrolojisi gibi konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin dirimındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne kadar başarılı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Mevlit haritası yorumlamak, astrologların en taban görevlerinden biridir. Kişinin mevlit tarihine, saatine ve namına nazaran hazırlanan mevlit haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları versiyon ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin kesin bir istikbal tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan gibi başarılı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı bulunduğunun değerliı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji için elan bir tomar bilim sahibi edinmek istiyorsanız, biraşırı terimle mukabillaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin muhtevain Astroloji Terminolojisi’ni keşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve mevlit haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi muhtevain kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan yıldız grupları olarak görülür. Burçlar, bir mevlit tarihine nazaran belirlenir ve biraşırı kişiye nazaran kişilik ve gelecekteki vakalar için bilim verebilir.

  2. Kükremek Burcu: çoğu kez 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri arasında doğanlamış olur muhtevain kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöerkek ve özgüvenli kişilik özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay Burcu: Mevlit haritasında Ay’ın evetğu burçdolaşma. Ay ıtır, bir kişinin duygusal yönden ne hissettiğine, hassasiyetine ve soluk aldığı gibi yaşfakat şekline koku fiyat.

Burç yorumlaması için çok bir tomar bilim sahibi edinmek muhtevain, astroloji terminolojisine aşina edinmek önemlidir.

ıstılah Demeı
Mevlit haritası Bir kişinin mevlit anında gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Mevlit anında yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini rapor etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi için bilim verir.
Natal harita Mevlit anındaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin dirimındaki vakalar ve kişilik özellikleri ile ilgili ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde akım ederken bir değişik gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin dirimındaki etkilere koku edebilir.
Retrolar Bir gezegenin veçheünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değaksiyonimlere koku edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak azıcık çaba gerektirse de, tamam bir şekilde kullanıldığında, kişilik analizi, istikbal tahmini ve elan pek çok iş için bilim verme dair az çok değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://yazilim.name.tr/ https://bitkicaylari.name.tr/ https://bingolwebtasarimseo.name.tr/ https://kayserikilteknigikas.name.tr/ https://kidemliuzman.name.tr/ Seo Fiyatları Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
Puro Satın Al
puff bar satın al
takipçi satın al